KUJAWA FINISH – solidna firma budowlana i innowacyjne usługi

Potrzebujesz pomocy przy remoncie lub realizacji innej inwestycji budowlanej? Jesteś w dobrym miejscu. KUJAWA FINISH to firma budowlana, która realizuje innowacyjne usługi remontowo-budowlane.

Sięgamy po innowacyjne materiały budowlane, nieznane w Polsce

Stosujemy m.in. angielską bezpyłową gładź gipsową Multi-Finish, która pozwala na szybkie i solidne wykończenie ścian i sufitów w jednym cyklu roboczym – bez długiego schnięcia i uporczywego kurzu. Materiał będący nowością na rynku polskim, jest stosowany powszechnie w całej Europie Zachodniej i w USA oraz Kanadzie.

Wykorzystujemy nowoczesne materiały oraz techniki na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas realizacji usług remontowo-budowlanych w Anglii. Praktyka w połączeniu z doskonałą znajomością produktów sprawia, że radzimy sobie z nawet największymi wyzwaniami stawianymi przez Klientów.

Dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać właśnie nas? Sprawdź!

Wieloletnie doświadczenie

Prace budowlano-remontowe to nasza codzienność. Wykonujemy je od wielu lat. Za nami współpraca przy dużych inwestycjach, jak i pracach remontowych na mniejszą skalę. Doskonale znamy techniki, które stosujemy i dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, które pozwala nam na realizację prac.

Szeroki zakres usług wykończeniowych

Naszą specjalnością są gładzie bezpyłowo na mokro, ale zajmujemy się realizacją szeregu innych usług, takich jak:

  • kładzenie standardowych gładzi,
  • układanie kamienia dekoracyjnego,
  • stawianie i wykańczanie ścianek działowych,
  • wygłuszanie pomieszczeń,
  • montaż sufitów podwieszanych,
  • przygotowanie ścian i sufitów do dalszych prac – w tym skrobanie ścian, gruntowanie i akrylowanie,
  • malowanie ścian,
  • układanie listew dekoracyjnych,
  • układanie paneli i listew przypodłogowych.

Zaawansowane techniki

Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy kompetencje, które pozwalają nam na profesjonalne nakładane gładzi Multi-Finish. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się o efektach!

Rzetelny partner

Pracujemy terminowo, z dbałością o każdy szczegół i w oparciu o uczciwą, klarowną wycenę. Możesz na nas polegać.
Zleć nam wykonanie prac remontowych lub skontaktuj się po więcej informacji.
Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez KUJAWA FINISH w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Kujawa Finish

Nasze prace wykonujemy na terenie całej Europy. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji zleceń na południu Polski w miejscowości Ustroń, Wisła, Cieszyn, Katowice oraz Bielsko Biała.
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kontakt@kujawa-finish.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza KUJAWA FINISH ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.