KUJAWA FINISH – zakres usług

Naszą specjalnością są gładzie bezpyłowe na mokro – prace wykonujemy z wykorzystaniem brytyjskiego gipsu Multi-Finish. Ponadto realizujemy szereg innych usług remontowo-budowlanych. Poznaj bliżej zakres prac!

Gładzie tradycyjne

Chociaż rekomendujemy aplikację gładzi Multi-Finish, realizujemy również zlecenia, w których podstawą jest praca na tradycyjnych materiałach. Zapewniamy precyzyjne wykończenie ścian gładziami tradycyjnymi w możliwie krótkim czasie i z dbałością o pełną estetykę końcowego efektu.

Kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny na ścianach prezentuje się elegancko i tworzy we wnętrzu wyjątkowy klimat – pod warunkiem, że jest prawidłowo ułożony. My zadbamy o to od A do Z. Zrealizujemy projekt zgodnie z oczekiwaniami estetycznymi i z troską o solidność i trwałość powstałego wykończenia.

Ścianki działowe

Potrzebna jest nowa ścianka działowa w domu lub biurze? Chcesz przearanżować aktualny układ ścianek? Nie ma problemu! KUJAWA FINISH zrealizuje usługę zgodnie z projektem – tak, aby powstał bezpieczny i funkcjonalny układ na lata.

Wygłuszenia pomieszczeń

W biurze lub domu jest potrzebna lepsza izolacja akustyczna? Wykonamy ją. Do wygłuszenia wybierzemy odpowiednie materiały i wykonamy prace tak, aby ich były niewidoczne, a jednocześnie maksymalnie ograniczały nośność dźwięków.

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane to standard nowoczesnego wykończenia budynku. Designerskie i funkcjonalne, na nowo definiują przestrzeń. Wykonujemy sufity całe i „łamane”, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Akrylowanie ścian

Akrylowanie to jeden z ostatnich etapów wykańczania ścian. Z wykorzystaniem akrylu wykonuje się spoinowanie i maskuje szczeliny, uszczelnienia ram okiennych oraz niweluje ewentualne niedociągnięcia. Nasi specjaliści wykonają tę czynność z myślą o uzyskaniu jak najlepszego efektu estetycznego.

Przygotowanie ścian do dalszych prac: skrobane i gruntowanie

Podstawa każdych prac remontowych. Zanim na ścianę trafi tynk i gładź, konieczne jest pozbycie się starych i zużytych warstw materiału oraz ich zagruntowanie. Nasi eksperci wykonują te prace z dbałością o szczegóły – to procentuje na dalszych etapach wykańczania ścian.

Malowanie

Malujemy ściany z wykorzystaniem dowolnego typu farb, zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Prace wykonujemy w krótkim czasie i z wysoką precyzją – stosując odpowiednie narzędzia i akcesoria, adekwatne do specyfiki malowanego wnętrza.

Listwy dekoracyjne

Listwy dekoracyjne wpływają pozytywnie na aranżację wnętrza. Zespół KUJAWA FINISH zajmie się ich estetycznym montażem i wykończeniem – tak, aby prezentowały się elegancko i przez lata zachwycały designem.

Panele podłogowe

Wykańczamy podłogi z wykorzystaniem paneli. Stosujemy niezawodne techniki, które gwarantują perfekcyjne wypoziomowanie oraz solidną konstrukcję na lata.

Listwy przypodłogowe

Montujemy listwy przypodłogowe wykonane z rozmaitych materiałów. Dbamy, aby perfekcyjnie przylegały do ścian i tworzyły spójną całość z ich wykończeniem.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez KUJAWA FINISH w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Kujawa Finish

Nasze prace wykonujemy na terenie całej Europy. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji zleceń na południu Polski w miejscowości Ustroń, Wisła, Cieszyn, Katowice oraz Bielsko Biała.
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kontakt@kujawa-finish.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza KUJAWA FINISH ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.