Multi-Finish – rewolucyjna gładź bezpyłowa

Wyobraź sobie, że ściany w Twoim wnętrzu są gotowe do malowania w ciągu 8-10 godzin od rozpoczęcia prac. Przy wykorzystaniu standardowej gładzi gipsowej? Niemożliwe! W końcu materiał musi wyschnąć, całość trzeba przeszlifować, pozbyć się kurzu… to zajmuje ogrom czasu i pracy.

Wszystko zmienia się, kiedy tradycyjną gładź zastąpisz Multi-Finish, a wykończeniem ścian zajmą się specjaliści z KUJAWA FINISH.

Co to jest Multi-Finish?

Multi-Finish to bezpyłowa gładź na mokro brytyjskiej marki British Gypsum. Jest to materiał powszechnie stosowany m.in. w UK, Niemczech, a także w USA i Kanadzie, a mało znany w Polsce. Tymczasem ten nowatorski produkt zupełnie zmienia sposób wykańczania ścian.

Multi-Finish:

  • nie wymaga szlifowania na żadnym etapie prac – po poprawnej aplikacji tworzy spektakularnie gładką, niemal lustrzaną powierzchnię; praca przebiega bez uciążliwego pyłu,
  • wyjątkowo szybko schnie – ściany są gotowe do malowania już po kilku godzinach od aplikacji; dzięki temu ich przygotowanie, nawet na dużej powierzchni, można zakończyć w jednym cyklu roboczym; to ogromna oszczędność czasu!
  • ma znacznie wyższe parametry wytrzymałościowe niż tradycyjna gładź – po zastygnięciu, Multi-Finish jest twardy, odporny na zarysowania, zadrapania i przypadkowe uszkodzenia; to oznacza znacznie lepszą trwałość efektu,
  • nie zaciąga wilgoci – można z niego korzystać również w łazienkach czy kuchniach, a powierzchnia jest odporna na rozwijanie się grzyba i inne zagrożenia,
  • jest przystępny cenowo – materiał ma cenę porównywalną do tradycyjnych gładzi gipsowych, więc skorzystanie z niego nie wymaga większej inwestycji finansowej.

Jak można wykorzystać gładź bezpyłową Multi-Finish?

Multi-Finish to uniwersalny materiał, który sprawdza się przy wykonywaniu wielu prac.

  • Można go stosować na ściany i sufity.
  • Jest odpowiedni do aplikacji na różne powierzchnie – np. na gładki, równy beton, płyty g-k, tynki gipsowe oraz cementowe.
  • Jest odpowiedni do wykańczania ścian, jak i spoinowania płyt g-k w jednym cyklu roboczym.

Dlaczego Multi-Finish powinni nakładać fachowcy?

Gładź bezpyłowa Multi-Finish to materiał do zastosowań profesjonalnych. Nakłada się go zupełnie inaczej niż tradycyjne gładzie – z wykorzystaniem tzw. techniki skimmingu. Dlatego, aby możliwe było osiągnięcie pożądanych efektów, czyli idealnie gładkich ścian / sufitu, to zadanie muszą wykonać przeszkoleni specjaliści.

Powierz wykończenie powierzchni Multi-Finish zespołowi KUJAWA FINISH. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z tym materiałem budowlanym – zdobyte w UK.

Sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się, aby poznać szczegóły!

Zachęcamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzy przez KUJAWA FINISH w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Kujawa Finish

Nasze prace wykonujemy na terenie całej Europy. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji zleceń na południu Polski w miejscowości Ustroń, Wisła, Cieszyn, Katowice oraz Bielsko Biała.
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kontakt@kujawa-finish.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza KUJAWA FINISH ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.